Safe Tree Logo
mobilemenuMENU

ZAKRES USŁUG

Ochrona fizyczna

Ochrona fizyczna jest podstawową formą ochrony, a zarazem główną usługą w naszej ofercie. Działania ochrony fizycznej są wspierane środkami technicznymi oraz zewnętrznymi załogami zgodnie z obowiązującym na rynku standardem.

CZYTAJ DALEJ

Zabezpieczenia techniczne

Zabezpieczenia techniczne są nieodzownym uzupełnieniem niemal każdego systemu ochrony. Systemy sygnalizacji włamania i napadu wykonujemy stosując urządzenia renomowanych firm tj. DSC , SATEL, GALAXY.

CZYTAJ DALEJ

Monitoring

Uzupełnieniem ochrony fizycznej w zabezpieczeniu mienia jest system monitoringu, oparty na profesjonalnych systemach alarmowych.

CZYTAJ DALEJ

Analizy bezpieczeństwa

Skuteczna ochrona przedsiębiorstwa wymaga aktywnego działania, które determinuje zrównoważony plan czyniący zjawisko ochrony funkcjonalnym z punktu widzenia biznesu, któremu ją dedykujemy.

CZYTAJ DALEJ

Usługi porządkowe

Naszą ofertę szczególnie kierujemy do Administratorów osiedli, magazynów i składowisk, hal produkcyjnych, powierzchni biurowych oraz innych obiektów komercyjnych.Głównym celem Cleaning Profile jest realizacja wszelkich działań prowadzących do kompleksowego utrzymania czystości przy zachowaniu optymalnych kosztów świadczeń.

CZYTAJ DALEJ

Optymalizacja kosztów ochrony

Jeśli nie zamierzamy poświęcać czasu na własne analizy i obmyślanie nowych rozwiązań, a „obecna ochrona” nie jest tym zainteresowana, warto zlecić przeprowadzenie obiektywnej analizy bezpieczeństwa swojego obiektu zewnętrznej firmie.

CZYTAJ DALEJ

SAFE TREE Sp. z o.o.

SIEDZIBA FIRMY:
ul. Dworcowa 18 lok. LU3
05-500 Piaseczno
tel: +48 698 698 701
e-mail: biuro@safetree.com.pl

BIURO HANDLOWE:
ul. Dworcowa 20 lok.7
05-500 Piaseczno
tel: +48 608 636 959

Safe Tree Spółka z o.o. wpisana jest do Rejestru Przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIV Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000278305, działająca na podstawie koncesji wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia.

Nr koncesji L-0163/08,
NIP 7010063514,
REGON 140945427,
wys. kapitału zakładow. 50 000 zł